KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12023385
nr 1202 3385
Ilse Köros, flicka på brygga. Signerad, daterad 1984. Olja på duk, 50x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 september 2018
kl 20:44:02
100 kr
150 kr